Zlecenia weselne

Dj-wodzirej na wesele polsko-hiszpańskie - Biała Podlaska
Organizujemy wesele polsko-hiszpańskie w 2015 roku i poszukuję odpowiedniego Dj'a. Chciałabym znaleźć dj'a 2 w 1, tzn. żeby m?wił dwoma językami i w ten spos?b można poradzić...
Zlecę oprawę muzyczną ceremonii ślubnej w kościele - Warszawa
Zlecę oprawę muzyczną ceremonii ślubnej w kościele. Ślub odbędzie się 16.08.2014r. Ważne dla mnie jest, aby w składzie była gitara elektryczna. Propozycje proszę wysyłać...
Poszukuję samochodu do ślubu – Jabłonna
Poszukujemy samochodu dla pary młodej na ślub, który odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2014. Chodzi o przewóz pary młodej do kościoła, następnie do restauracji znajdującej...
Szukam kamerzysty na wesele - Kraków
Poszukuję kamerzysty na wesele. Termin wesela to 30 sierpnia bądź 6 września 2014. Jakość HD. Błogosławieństwo, ceremonia kościelna, przyjęcie: powitanie PM, pierwszy taniec,...
Kupię suknię ślubną - Kraków
Kupię suknię ślubną firmy Nabla, model: Fanny lub Rabial. Preferowany kolor ecru lub biały. Interesuje mnie suknia w rozmiarze 34,36,38. Proszę o kontakt.

REKLAMA

Miejsce na twoją reklame

Miejsce na twoją reklame

Miejsce na twoją reklame

Miejsce na twoją reklame

Szukaj:

VIDEOREJESTRACJA oraz przegrywanie taśm na DVD

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
26-12-2014 godz. 15:54:03
Śląskie
Czerwionka-Leszczyny
358

Cena:10,00 zł


zdjęcia dla ofert:Opis:

Dzięki profesjonalnemu i indywidualnemu podejściu, tworzę wyjątkową pamiątkę z najważniejszych chwil w Państwa życiu.
Filmy tworzone są w miłej atmosferze, bez stresu. Jestem zawsze otwarty na Wasze propozycje i sugestie.
Dokładam wszelkich starań by film był odzwierciedleniem niezwykłości tego dnia i to co najważniejsze,było ujęte w kadrze. Nakręcenie filmu oraz jego montaż nie jest rzeczą łatwą i wymaga odpowiedniego doświadczenia oraz umiejętności.
Posiadam ogromne i profesjonalne doświadczenie w zakresie filmowania i z wielką przyjemnością oraz pasją, zrealizuję każdy zlecony przez Państwa reportaż.

Ukończyłem kurs organizowany przez Kurię Archidiecezji Katowickiej uprawniający do filmowania w czasie uroczystości kościelnych.


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Wesela


Inne ogłoszenia w kategorii:

 

cena: 2 400,00 zł
Film + fotografia Ślubna – 2400zł doskonała oferta dla ciebie !! zarezerwuj usługę już dziś, nie pozwól by inni byli pierwsi, ilość(...)

cena: 1 000,00 zł
Na rok 2013 usługa ślubno-weselna na wideofilmowanie objęta jest promocją. 2 kamerzystów w cenie 1. zamiast 1700 zł płacicie tylko 1200(...)

Profesjonalne usługi w zakresie filmowania i fotografii reportażowej, artystycznej i plenerowej imprez rodzinnych i okolicznościowych. więcej(...)

cena: 1 400,00 zł
Filmowanie ślubów + fotografia w jednym pakiecie firma 7th heaven group z oświęcimia wychodzi naprzeciw państwa potrzebom. rozpoczynamy(...)

cena: 1 200,00 zł
Jeśli oczekujecie profesjonalnego filmowania, nieprzeciętnego filmu, który uwieczni niepowtarzalne chwile i zachwyci nawet najbardziej wymagających,(...)

cena: 1 500,00 zł
Kreatywna fotografia ślubna z artystycznym filmem weselnym - cała polska jest mi niezmiernie miło, że zdecydowali się państwo zajrzeć(...)

cena: 1 500,00 zł
Kreatywna fotografia ślubna z artystycznym filmem weselnym - cała polska. jest mi niezmiernie miło, że zdecydowali się państwo zajrzeć(...)

cena: 1 900,00 zł
Nasza oferta jest kompleksowa i sprawdzona .jest to rozsądny wybór i gwarancja wysokiej jakości .jest to idealne rozwiązanie. korzystając(...)

cena: 1 500,00 zł
Kreatywna fotografia ślubna z artystycznym filmem weselnym - cała polska. jest mi niezmiernie miło, że zdecydowali się państwo zajrzeć(...)

cena: 1 400,00 zł
Gwarantujemy państwu realizację wspaniałego i niepowtarzalnego filmu weselnego. jesteśmy w pełni zaangażowani w powodzenie projektu i dlatego(...)

REGULAMIN
Copyright © 2012 oferty-weselne.net