Zlecenia weselne

Dj-wodzirej na wesele polsko-hiszpańskie - Biała Podlaska
Organizujemy wesele polsko-hiszpańskie w 2015 roku i poszukuję odpowiedniego Dj'a. Chciałabym znaleźć dj'a 2 w 1, tzn. żeby m?wił dwoma językami i w ten spos?b można poradzić...
Zlecę oprawę muzyczną ceremonii ślubnej w kościele - Warszawa
Zlecę oprawę muzyczną ceremonii ślubnej w kościele. Ślub odbędzie się 16.08.2014r. Ważne dla mnie jest, aby w składzie była gitara elektryczna. Propozycje proszę wysyłać...
Poszukuję samochodu do ślubu – Jabłonna
Poszukujemy samochodu dla pary młodej na ślub, który odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2014. Chodzi o przewóz pary młodej do kościoła, następnie do restauracji znajdującej...
Szukam kamerzysty na wesele - Kraków
Poszukuję kamerzysty na wesele. Termin wesela to 30 sierpnia bądź 6 września 2014. Jakość HD. Błogosławieństwo, ceremonia kościelna, przyjęcie: powitanie PM, pierwszy taniec,...
Kupię suknię ślubną - Kraków
Kupię suknię ślubną firmy Nabla, model: Fanny lub Rabial. Preferowany kolor ecru lub biały. Interesuje mnie suknia w rozmiarze 34,36,38. Proszę o kontakt.

REKLAMA

Miejsce na twoją reklame

Miejsce na twoją reklame

Miejsce na twoją reklame

Miejsce na twoją reklame

Szukaj:

VIDEOREJESTRACJA oraz przegrywanie taśm na DVD

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
23-08-2014 godz. 10:02:34
Śląskie
Czerwionka-Leszczyny
284

Cena:10,00 zł


zdjęcia dla ofert:Opis:

Dzięki profesjonalnemu i indywidualnemu podejściu, tworzę wyjątkową pamiątkę z najważniejszych chwil w Państwa życiu.
Filmy tworzone są w miłej atmosferze, bez stresu. Jestem zawsze otwarty na Wasze propozycje i sugestie.
Dokładam wszelkich starań by film był odzwierciedleniem niezwykłości tego dnia i to co najważniejsze,było ujęte w kadrze. Nakręcenie filmu oraz jego montaż nie jest rzeczą łatwą i wymaga odpowiedniego doświadczenia oraz umiejętności.
Posiadam ogromne i profesjonalne doświadczenie w zakresie filmowania i z wielką przyjemnością oraz pasją, zrealizuję każdy zlecony przez Państwa reportaż.

Ukończyłem kurs organizowany przez Kurię Archidiecezji Katowickiej uprawniający do filmowania w czasie uroczystości kościelnych.


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Wesela


Inne ogłoszenia w kategorii:

 

cena: 1 700,00 zł
Dzień waszego ślubu i wesela to z pewnością jeden z najważniejszych dni w życiu i wiele emocji. koniecznie należy go uwiecznić. to moja(...)

cena: 10,00 zł
Dzięki profesjonalnemu i indywidualnemu podejściu, tworzę wyjątkową pamiątkę z najważniejszych chwil w państwa życiu. filmy tworzone(...)

cena: 1,00 zł
Fotograf i kamerzysta,film i fotografia ślubna. oferujemy kompleksową obsługę związaną z filmem i fotografią uroczystości rodzinnych:(...)

cena: 1 500,00 zł
Ślub wesele sesja w najwyższej jakości full hd ,dobry montaż ,nadruki na płytach indywidualne okładki ,dużo humoru i świetne pomysły(...)

cena: 1 650,00 zł
Film + fotografia Ślubna – 1650zł doskonała promocja 7th heaven group. oferujemy filmowanie i fotografię ślubną wykonywaną przez 2(...)

cena: 1 200,00 zł
Jeśli oczekujecie profesjonalnego filmowania, nieprzeciętnego filmu, który uwieczni niepowtarzalne chwile i zachwyci nawet najbardziej wymagających,(...)

cena: 1 400,00 zł
Dlaczego u nas ? 1.już w standardzie jedna kopia ful hd na blu-ray i dwie w dvd w cenie od 1400 zł.. 2. tak barwny obraz w cieniach i(...)

cena: 1 800,00 zł
Stabilna ręka, profesjonalny sprzęt oraz niebanalny montaż to sprawy, które mają pozytywny wpływ na końcowy efekt i właśnie to chcemy(...)

Oferujemy państwu szeroki zakres usług foto-video-hd firma z doświadczeniem montaż każdego materiału video jest realizowany według(...)

cena: 1 650,00 zł
Film + fotografia Ślubna – 1650zł doskonała promocja 7th heaven group. oferujemy filmowanie i fotografię ślubną wykonywaną przez 2(...)

REGULAMIN
Copyright © 2012 oferty-weselne.net