Zlecenia weselne

Dj-wodzirej na wesele polsko-hiszpańskie - Biała Podlaska
Organizujemy wesele polsko-hiszpańskie w 2015 roku i poszukuję odpowiedniego Dj'a. Chciałabym znaleźć dj'a 2 w 1, tzn. żeby m?wił dwoma językami i w ten spos?b można poradzić...
Zlecę oprawę muzyczną ceremonii ślubnej w kościele - Warszawa
Zlecę oprawę muzyczną ceremonii ślubnej w kościele. Ślub odbędzie się 16.08.2014r. Ważne dla mnie jest, aby w składzie była gitara elektryczna. Propozycje proszę wysyłać...
Poszukuję samochodu do ślubu – Jabłonna
Poszukujemy samochodu dla pary młodej na ślub, który odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2014. Chodzi o przewóz pary młodej do kościoła, następnie do restauracji znajdującej...
Szukam kamerzysty na wesele - Kraków
Poszukuję kamerzysty na wesele. Termin wesela to 30 sierpnia bądź 6 września 2014. Jakość HD. Błogosławieństwo, ceremonia kościelna, przyjęcie: powitanie PM, pierwszy taniec,...
Kupię suknię ślubną - Kraków
Kupię suknię ślubną firmy Nabla, model: Fanny lub Rabial. Preferowany kolor ecru lub biały. Interesuje mnie suknia w rozmiarze 34,36,38. Proszę o kontakt.

REKLAMA

Miejsce na twoją reklame

Miejsce na twoją reklame

Miejsce na twoją reklame

Miejsce na twoją reklame

Szukaj:

VIDEOREJESTRACJA oraz przegrywanie taśm na DVD

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
01-09-2014 godz. 13:54:58
Śląskie
Czerwionka-Leszczyny
286

Cena:10,00 zł


zdjęcia dla ofert:Opis:

Dzięki profesjonalnemu i indywidualnemu podejściu, tworzę wyjątkową pamiątkę z najważniejszych chwil w Państwa życiu.
Filmy tworzone są w miłej atmosferze, bez stresu. Jestem zawsze otwarty na Wasze propozycje i sugestie.
Dokładam wszelkich starań by film był odzwierciedleniem niezwykłości tego dnia i to co najważniejsze,było ujęte w kadrze. Nakręcenie filmu oraz jego montaż nie jest rzeczą łatwą i wymaga odpowiedniego doświadczenia oraz umiejętności.
Posiadam ogromne i profesjonalne doświadczenie w zakresie filmowania i z wielką przyjemnością oraz pasją, zrealizuję każdy zlecony przez Państwa reportaż.

Ukończyłem kurs organizowany przez Kurię Archidiecezji Katowickiej uprawniający do filmowania w czasie uroczystości kościelnych.


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Wesela


Inne ogłoszenia w kategorii:

 

cena: 1 500,00 zł
Fotograf wrocław, fotograf Ślubny wrocław,fotografia wrocław, fotografia Ślubna wrocław, fotografowanie wrocław, fotografowanie Ślubu(...)

cena: 1 500,00 zł
Realizacja filmu ze ślubu od przygotowań po oczepiny, impresja filmowa z pleneru, realizacja na kamerach sony wys. rozdz. hd oraz lustrzance(...)

cena: 1 200,00 zł
Ciekawy film ze ślubu? niesztampowy? taki, do którego będziesz wracać? to możliwe. indywidualne podejście do każdej młodej pary, ciekawe(...)

cena: 1 500,00 zł
Zawodowa grupa operatorów filmowych i fotografów z wieloletnim doświadczeniem zapewnia pracę na najwyższym poziomie. każdy materiał(...)

cena: 1 800,00 zł
Wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom proponujemy kompleksową usługę video filmowania oraz fotografię ślubną. pracujemy na profesjonalnym(...)

Odważne filmowanie i niebanalny montaż to standard w usługach jurak media projekt. wychodząc naprzeciw potrzebom nowoczesnego i odważnego(...)

cena: 1 650,00 zł
Pierwsza lustrzanka to początek mojej fascynacji człowiekiem, jego emocjami. kiedy patrzę przez obiektyw - każdy jest piękny. fotografia(...)

Nasz zespół to mieszanka wieloletniego doświadczenia, a także świeżego spojrzenia młodych ludzi. nasza wizja filmu opiera się na(...)

cena: 2 100,00 zł
Film + fotografia Ślubna + fotoksiążka 2100zł 7th heaven group to doświadczenie, jakość i pasja. szczegÓŁy oferty: 1 dniowe(...)

Motion media - film, fotografia, foto książka. www.motionmedia.com.pl firma zajmuje się kompleksową produkcją filmową i fotografią.(...)

REGULAMIN
Copyright © 2012 oferty-weselne.net