Zlecenia weselne

Dj-wodzirej na wesele polsko-hiszpańskie - Biała Podlaska
Organizujemy wesele polsko-hiszpańskie w 2015 roku i poszukuję odpowiedniego Dj'a. Chciałabym znaleźć dj'a 2 w 1, tzn. żeby m?wił dwoma językami i w ten spos?b można poradzić...
Zlecę oprawę muzyczną ceremonii ślubnej w kościele - Warszawa
Zlecę oprawę muzyczną ceremonii ślubnej w kościele. Ślub odbędzie się 16.08.2014r. Ważne dla mnie jest, aby w składzie była gitara elektryczna. Propozycje proszę wysyłać...
Poszukuję samochodu do ślubu – Jabłonna
Poszukujemy samochodu dla pary młodej na ślub, który odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2014. Chodzi o przewóz pary młodej do kościoła, następnie do restauracji znajdującej...
Szukam kamerzysty na wesele - Kraków
Poszukuję kamerzysty na wesele. Termin wesela to 30 sierpnia bądź 6 września 2014. Jakość HD. Błogosławieństwo, ceremonia kościelna, przyjęcie: powitanie PM, pierwszy taniec,...
Kupię suknię ślubną - Kraków
Kupię suknię ślubną firmy Nabla, model: Fanny lub Rabial. Preferowany kolor ecru lub biały. Interesuje mnie suknia w rozmiarze 34,36,38. Proszę o kontakt.

REKLAMA

Miejsce na twoją reklame

Miejsce na twoją reklame

Miejsce na twoją reklame

Miejsce na twoją reklame

Szukaj:

VIDEOREJESTRACJA oraz przegrywanie taśm na DVD

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
17-11-2014 godz. 23:57:28
Śląskie
Czerwionka-Leszczyny
346

Cena:10,00 zł


zdjęcia dla ofert:Opis:

Dzięki profesjonalnemu i indywidualnemu podejściu, tworzę wyjątkową pamiątkę z najważniejszych chwil w Państwa życiu.
Filmy tworzone są w miłej atmosferze, bez stresu. Jestem zawsze otwarty na Wasze propozycje i sugestie.
Dokładam wszelkich starań by film był odzwierciedleniem niezwykłości tego dnia i to co najważniejsze,było ujęte w kadrze. Nakręcenie filmu oraz jego montaż nie jest rzeczą łatwą i wymaga odpowiedniego doświadczenia oraz umiejętności.
Posiadam ogromne i profesjonalne doświadczenie w zakresie filmowania i z wielką przyjemnością oraz pasją, zrealizuję każdy zlecony przez Państwa reportaż.

Ukończyłem kurs organizowany przez Kurię Archidiecezji Katowickiej uprawniający do filmowania w czasie uroczystości kościelnych.


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Wesela


Inne ogłoszenia w kategorii:

 

cena: 1 100,00 zł
Zajmujemy się filmowaniem i fotografią wszelkiego rodzaju uroczystości na terenie województwa łódzkiego i nie tylko. nasza produkcja(...)

cena: 1 900,00 zł
Nasza oferta jest kompleksowa i sprawdzona .jest to rozsądny wybór i gwarancja wysokiej jakości .jest to idealne rozwiązanie. korzystając(...)

Ślub wesele sesja w najwyższej jakości full hd ,dobry montaż ,nadruki na płytach indywidualne okładki ,dużo humoru i świetne pomysły(...)

Filmujemy wszystko co potrzebuje zarejestrowania. www.videobury.pl 606 35 71 94 jarosław i okolice w razie potrzeby nawet na cztery kamery

cena: 1 950,00 zł
Film + fotografia Ślubna – 1950zł skorzystaj ze świetnej promocji profesjonalistów z 7th heaven group ! filmowanie + fotografią ślubną(...)

Przyjmujemy zlecenia na usługi foto-video. obsługujemy: śluby, wesela, chrzty, komunie, bankiety, prelekcje, szkolenia, przysięgi, imprezy(...)

cena: 1 500,00 zł
Animowana czołówka z napisami pokaz zdjęć (od dzieciństwa do chwili obecnej) pełna możliwość ingerencji montażu. spacer w parku,(...)

cena: 1,00 zł
Wideofilmowanie,fotografowanie,dvd, blu-ray, full-hd www.wideofilmowanie-lowicz.cba.pl tel.0-46 837 79 81 kom. 606 302 466

cena: 2 100,00 zł
Film + fotografia Ślubna – 2100zł skorzystaj ze świetnej promocji profesjonalistów z 7th heaven group ! filmowanie + fotografią ślubną(...)

cena: 1 500,00 zł
Kreatywna fotografia ślubna z artystycznym filmem weselnym - cała polska jest mi niezmiernie miło, że zdecydowali się państwo zajrzeć(...)

REGULAMIN
Copyright © 2012 oferty-weselne.net