Zlecenia weselne

Dj-wodzirej na wesele polsko-hiszpańskie - Biała Podlaska
Organizujemy wesele polsko-hiszpańskie w 2015 roku i poszukuję odpowiedniego Dj'a. Chciałabym znaleźć dj'a 2 w 1, tzn. żeby m?wił dwoma językami i w ten spos?b można poradzić...
Zlecę oprawę muzyczną ceremonii ślubnej w kościele - Warszawa
Zlecę oprawę muzyczną ceremonii ślubnej w kościele. Ślub odbędzie się 16.08.2014r. Ważne dla mnie jest, aby w składzie była gitara elektryczna. Propozycje proszę wysyłać...
Poszukuję samochodu do ślubu – Jabłonna
Poszukujemy samochodu dla pary młodej na ślub, który odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2014. Chodzi o przewóz pary młodej do kościoła, następnie do restauracji znajdującej...
Szukam kamerzysty na wesele - Kraków
Poszukuję kamerzysty na wesele. Termin wesela to 30 sierpnia bądź 6 września 2014. Jakość HD. Błogosławieństwo, ceremonia kościelna, przyjęcie: powitanie PM, pierwszy taniec,...
Kupię suknię ślubną - Kraków
Kupię suknię ślubną firmy Nabla, model: Fanny lub Rabial. Preferowany kolor ecru lub biały. Interesuje mnie suknia w rozmiarze 34,36,38. Proszę o kontakt.

REKLAMA

Miejsce na twoją reklame

Miejsce na twoją reklame

Miejsce na twoją reklame

Miejsce na twoją reklame

Szukaj:

VIDEOREJESTRACJA oraz przegrywanie taśm na DVD

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
16-07-2014 godz. 09:57:22
Śląskie
Czerwionka-Leszczyny
260

Cena:10,00 zł


zdjęcia dla ofert:Opis:

Dzięki profesjonalnemu i indywidualnemu podejściu, tworzę wyjątkową pamiątkę z najważniejszych chwil w Państwa życiu.
Filmy tworzone są w miłej atmosferze, bez stresu. Jestem zawsze otwarty na Wasze propozycje i sugestie.
Dokładam wszelkich starań by film był odzwierciedleniem niezwykłości tego dnia i to co najważniejsze,było ujęte w kadrze. Nakręcenie filmu oraz jego montaż nie jest rzeczą łatwą i wymaga odpowiedniego doświadczenia oraz umiejętności.
Posiadam ogromne i profesjonalne doświadczenie w zakresie filmowania i z wielką przyjemnością oraz pasją, zrealizuję każdy zlecony przez Państwa reportaż.

Ukończyłem kurs organizowany przez Kurię Archidiecezji Katowickiej uprawniający do filmowania w czasie uroczystości kościelnych.


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Wesela


Inne ogłoszenia w kategorii:

 

cena: 1 000,00 zł
Pełna nasza oferta na www.artecho.eu. pracujemy na terenie województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego. zapraszamy.

Wyjątkowa fotografia i film ślubny w jakości full hd czy zwykłe, banalne ujęcia ????. duże zniżki na wolne terminy 2012 !w listopadzie(...)

cena: 1 200,00 zł
Http://www.videofoto.slask.pl/

cena: 1,00 zł
Wideofilmowanie,fotografowanie,dvd, blu-ray, full-hd www.wideofilmowanie-lowicz.cba.pl tel.0-46 837 79 81 kom. 606 302 466

cena: 1 650,00 zł
Film + fotografia Ślubna – 1650zł doskonała promocja 7th heaven group. oferujemy filmowanie i fotografię ślubną wykonywaną przez 2(...)

cena: 1 300,00 zł
Witam wszystkich nowożeńców. jeżeli macie chęć uwiecznić ten tak ważny dla was dzień, otrzymać na pamiątkę profesjonalnie wykonany(...)

cena: 1 500,00 zł
Świadczymy usługi z zakresu filmu i fotografii,gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę. posiadamy bardzo duże możliwości montażowe(...)

cena: 2 000,00 zł
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. www.studiomw.eu

Video-filmowanie oraz fotografia imprez okolicznościowych. (2-3 os.ekipa) jeżeli wiesz czego chcesz i zależy tobie na oryginalnej pamiątce(...)

cena: 1 400,00 zł
Cyfrowe studio goŁĘbiowski gwarantuje,że nasze produkcje w sposób niepowtarzalny uwiecznią te chwile,byście mogli do nich wracać i ponownie(...)

REGULAMIN
Copyright © 2012 oferty-weselne.net