Zlecenia weselne

Dj-wodzirej na wesele polsko-hiszpańskie - Biała Podlaska
Organizujemy wesele polsko-hiszpańskie w 2015 roku i poszukuję odpowiedniego Dj'a. Chciałabym znaleźć dj'a 2 w 1, tzn. żeby m?wił dwoma językami i w ten spos?b można poradzić...
Zlecę oprawę muzyczną ceremonii ślubnej w kościele - Warszawa
Zlecę oprawę muzyczną ceremonii ślubnej w kościele. Ślub odbędzie się 16.08.2014r. Ważne dla mnie jest, aby w składzie była gitara elektryczna. Propozycje proszę wysyłać...
Poszukuję samochodu do ślubu – Jabłonna
Poszukujemy samochodu dla pary młodej na ślub, który odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2014. Chodzi o przewóz pary młodej do kościoła, następnie do restauracji znajdującej...
Szukam kamerzysty na wesele - Kraków
Poszukuję kamerzysty na wesele. Termin wesela to 30 sierpnia bądź 6 września 2014. Jakość HD. Błogosławieństwo, ceremonia kościelna, przyjęcie: powitanie PM, pierwszy taniec,...
Kupię suknię ślubną - Kraków
Kupię suknię ślubną firmy Nabla, model: Fanny lub Rabial. Preferowany kolor ecru lub biały. Interesuje mnie suknia w rozmiarze 34,36,38. Proszę o kontakt.

REKLAMA

Miejsce na twoją reklame

Miejsce na twoją reklame

Miejsce na twoją reklame

Miejsce na twoją reklame

Szukaj:

VIDEOREJESTRACJA oraz przegrywanie taśm na DVD

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
23-10-2014 godz. 04:45:37
Śląskie
Czerwionka-Leszczyny
328

Cena:10,00 zł


zdjęcia dla ofert:Opis:

Dzięki profesjonalnemu i indywidualnemu podejściu, tworzę wyjątkową pamiątkę z najważniejszych chwil w Państwa życiu.
Filmy tworzone są w miłej atmosferze, bez stresu. Jestem zawsze otwarty na Wasze propozycje i sugestie.
Dokładam wszelkich starań by film był odzwierciedleniem niezwykłości tego dnia i to co najważniejsze,było ujęte w kadrze. Nakręcenie filmu oraz jego montaż nie jest rzeczą łatwą i wymaga odpowiedniego doświadczenia oraz umiejętności.
Posiadam ogromne i profesjonalne doświadczenie w zakresie filmowania i z wielką przyjemnością oraz pasją, zrealizuję każdy zlecony przez Państwa reportaż.

Ukończyłem kurs organizowany przez Kurię Archidiecezji Katowickiej uprawniający do filmowania w czasie uroczystości kościelnych.


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Wesela


Inne ogłoszenia w kategorii:

 

cena: 1 700,00 zł
Www.klfmultimedia.pl tel.608660902 * realizacja filmów wideo kamerami cyfrowymi 3ccd * realizacja filmów wideo kamerami full hd (opcja) *(...)

cena: 1 300,00 zł
Każdą chwilę chwytamy z dwóch różnych perspektyw. dzięki nam otrzymacie wspaniałe wspomnienia, dzięki którym uśmiech i łzy będą(...)

cena: 1 400,00 zł
Filmowanie ślubów + fotografia w jednym pakiecie firma 7th heaven group z oświęcimia wychodzi naprzeciw państwa potrzebom. rozpoczynamy(...)

cena: 1 800,00 zł
Strona firmowa www.videofocusart.pl fan page www.facebook.com/videofocusart studio video focus znajduje się w pyskowicach k/gliwic. na(...)

Profesjonalny film z waszego ślubu najwyższej jakości i w promocyjnej cenie. Ślub, wesele, studniówka ... a może komunia? potrzebujesz(...)

Videofilmowanie wraz z fotografią imprez okolicznosciowych. (2 os.ekipia) jeżeli wiesz czego chcesz i zależy tobie na oryginalnej pamiątce(...)

cena: 1 650,00 zł
Film + fotografia Ślubna – 1650zł doskonała promocja 7th heaven group. oferujemy filmowanie i fotografię ślubną wykonywaną przez 2(...)

cena: 1,00 zł
Wideofilmowanie, - i - foto - śluby - wesela - solidnie tanio i profesionalnie, wieloletnie doświadczenie, kamery sony, nikon, profesjonalny(...)

Zapewniamy profesjonalną i szybką realizację zamówień oraz ambitne podejście do każdego zlecenia. film i fotografia ślubna. kilkunastoletnie(...)

cena: 2 000,00 zł
Film i zdjĘcia-pakiet standard usługa obejmuje: filmowanie i zdjęcia od przygotowań w domach państwa młodych do oczepin(...)

REGULAMIN
Copyright © 2012 oferty-weselne.net